ÖZKANCALAR

KURUMSAL

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Özkancalar Grup Şirketleri, güven ve kalitenin adresi olarak, yurtiçi ve yurtdışı birbirinden farklı projelere imza atmış bir şirkettir.

Sektörün en eski ve köklü firmalarından olan firmamız. Profesyonel çalışan kadromuzla kaliteyi doğanın estetiği ile buluşturarak hizmetlerini sunmaktadır.

Grup şirketlerimiz; madencilik, hafriyat ve inşaat olmak üzere faaliyetlerine devam etmekte olup, ayrıca finansman desteği ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde de yer almaktadır.

Günümüzde ulusal ve uluslar arası bir çok başarılı projeye imza atarak taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan ve her projeden kazandığı deneyimle daha güçlü,daha verimli yarınları hedefleyen Özkancalar Grup Şirketleri'nin temelleri 1998 yılında atılmış olup, bir aile şirketi olarak yapılandırılmıştır.

Bir aile iştiraki olan Özkancalar Grup Şirketleri sektöre Gebze Taşocakları sapağında Özkancalar Grup Şirketleri'nin bugün ki yeri olan arazide madencilik tesislerini kurarak girmiştir.

Köklü bir kuruluş olan Özkancalar Grup Şirketleri yılların vermiş olduğu deneyimle günümüzde bünyesinde bulundurduğu şirketleri ile kaliteli, yenilikçi, teknolojiye açık, çevre ve insan sağlığına duyarlı hizmetler sunmaktadır.

Yönetim Kurulu

Yakup ÖZKANCA - Yönetim Kurulu Başkanı
Özkan ÖZKANCA - Madencilik, Altyapı ve Üstyapı Grubu Başkanı
Hakan ÖZKANCA - İnşaat Grubu Başkanı
Kerem ÖZKANCA - İnşaat Grubu Başkan Vekili

ÖZKANCALAR

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

ÖZKANCALAR MADENCİLİK, ALTYAPI ve ÜSTYAPI

Özkancalar Grup Şirketleri bünyesinde bulunan Özkancalar Madencilik, 50 yılı aşkın köklü geçmişi ve tecrübesiyle agrega ve kum üreticiliğinde öncü kuruluşlardan biri olmuştur.

Bugün Gebze tesislerinde kalite anlayışı ve çevre duyarlılığına çok önem veren firmamız, yüksek teknoloji üretim teknikleri kullanarak beton, asfalt ve alt yapı ham madde üretimini gerçekleştirmektedir.

ÖZKANCALAR HAFRİYAT - NAKLİYE

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan alt yapı ve hafriyat işlerinde Türkiye'nin ve yurtdışındaki muhtelif yerlerinde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olan şirketimiz aldığı her işi tecrübeli personeli ve geniş makine parkuruyla büyük bir gayret ile kısa zamanda tamamlamıştır.

İşlerimizde gösterdiğimiz bu büyük başarı işveren firmaların büyük beğenisini kazanmış ve her zaman referansımız olmuştur.

ÖZKANCALAR İNŞAAT - KNC YAPI

Özkancalar Grup Şirketlerinin yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Özkancalar İnşaat, güven ve kalitenin adresi olarak, birbirinden farklı konut, iş merkezi, okul, yurt, otel, villa ve avm konut karma projesi projelere imza atmış bir şirkettir.