ÖZKANCALAR

MADENCİLİK

İstanbul Anadolu Metropolünün en büyük kırma-eleme tesislerine sahip olan Özkancalar Şirketler Grubu Gebze Taş Ocakları mevkiinde 250 dönümü aşkın bir alan içerisinde faaliyet göstermektedir. Özkancalar işletmekte olduğu taş ocakları, entegre kırma-eleme ve plentmix tesisleri ile aynı anda 15’i aşkın inşaat malzemesini üretmektedir. Diğer bir ifade ile üç farklı özellik ve kalitede 0-5 mm. taş tozu, 5-12 mm. 1 No’lu kırma taş (mıcır), 12-19 mm. 2 No’lu kırma taş, stabilizasyon malzemesi, 10-100 mm. ve 20-50 mm. filtrasyon ve balast malzemesi, 20-200 mm. çene balast malzemesi, asfalt altı mekanik stabilizasyon malzemesi, dolgu taşı, blok taşı, duvar taşı ve diğer özel malzemeler üretilmektedir.

Sektördeki 30 yıllık deneyimiyle, inşaat, altyapı ve kamu alanlarına ait beton ve asfaltlama çalışmalarında kullanılmak üzere birinci sınıf kalitede taş, mıcır, taş tozu gibi harfiyat ürünleriyle, geniş araç parkı ve deneyimli personel ve ekipmanlarla, en son teknoloji kullanarak, çevre sağlığı politikamızla bu çalışmalarımızı destekleyip tam kapasite üretim yapıyoruz. Sektörde rekabet gücünü artırıp, makina ve ekipman filomuzu her geçen gün artırıp, çözüm ortaklarımıza zamanında hizmet ve kaliteden de ödün vermeden üretimler yapıyoruz.

İnşaat sektörüne hizmet veren Özkancalar Şirketler Grubu Türkiye’de ilk defa Düşey Milli Cedarapids Kırıcıları kullanan ocak olarak dikkat çekmektedir. Bu kırıcıların en bariz özelliği hassas beton, yol ve asfalt malzemesini (özellikle sessiz asfalt malzemesini) Dünya standartlarına uygun kübiklikte üretmesidir.

Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu 140 kişi ile ülke ekonomisine katkı sağlayan firmamız , 2022 yılında 3.000.000 Ton mamul ürün satışı ile bu sektörde üst sıralarda yerini almış bulunmaktadır.

Sürekli olarak hedef büyüten Özkancalar Şirketler Grubu bundan sonraki yılda 5.000.000 Ton mamul ürün satışı yapmayı hedeflemektedir.

Kaliteli ürün üretmeyi hedef haline getiren firmamız , Özkanca Ailesi önderliğinde üretim bandında çalışan 12 adet iş makinesi , 22 adet Kaya kamyonu ve 32 Adet Tır-Çekici araç parkuruyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

MAKİNE PARKIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
REFERANSLARIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kalite Belgelerimiz

ÖZKANCALAR MADENCİLİK

VİDEO GALERİ

ÖZKANCALAR MADENCİLİK

FOTO GALERİ